Tacizci Divan Otelleri

Tuesday September 18th 2012, 11:36 am |   |  Genellikler, Kara Tüccarlar | by eser s.

Bugün sabah saat 10 civarlarında Bursa’dan bir numara aradı. Yakın bir arkadaşımın ismini söyleyerek kendisi olup olmadığımı sordu. Arkadaşım olduÄŸunu ama numaranın bana ait olduÄŸunu ve yanlış aradıklarını söyleyip kapattım.

Ardından bir 10 dakika sonra tekrar aynı numara aradi. Bu sefer başka bir arkadaşımın ismini söyleyip kendisi ile mi görüştüğünü sordu gene. Gene aynı cevabı verdim. Bu numarayı ve bu numara ile ilişkilendirilmiş tüm kayıtları silmelerini aksi takdirde gerekli yerlere başvuruda bulunacağımı söyledim. Numaramı hemen sileceklerini söyleyip kapattılar. Bu görüşmede Divan Otellerinden(@divandayiz) bir promosyon için aradıklarını öğrendim!

Çok geçmedi. Bir 15-20 dakika sonra gene aradılar. Bu sefer iş arkadaşlarımdan birinin ismini verip kendisi miyim diye sordular. Artık sinirlendiğimden bu sefer yüksek sesle konuşarak bu tacize bir son vermelerini söyledim. Önceki konuşmalarımdan daha uzun konuştuğum bu görüşmede derdimi anlatabildiğimi sandım.

Ama nafile. Bu en son ve en uzun konuşmadan hemen 15 saniye sonra tekrar arandım aynı numaradan. Bu sefer başka bir arkadaşımın ismini söyleyip kendisi ile görüşmek istediler. Gerçekten bağırdım bu sefer ve telefonu kapattım.

Hemen ardından Divan Otellerinin beni arayan tacizci numarasını bu sefer ben aradım. Bir yönetici ile görüşmek istedim. Telefona gelen yönetici Koç bünyesinde bir kurum olduklarından, çok nezaket sahibi olduklarından, operatörlerin sistemlerinde aynı numaranın aranıp aranmadığını görmediklerinden falan bahsetti. Özetle laf salatası…
Ancak ısrarla sormama rağmen ne numaramı ne de arkadaşlarımın isimlerini nereden bulduklarını söylemedi. Neden önceki görüşmelerde numaranın silineceğini söylemelerine rağmen silinmediğini açıklayamadı. SPAMci ve tacizci firmaların yaptığı gibi referans safsatasını ileri sürdüler gene. Numaramın silineceğini söyledi tekrar.

Şuan bu son görüşmenin üzerinden 15 dakika geçmiş durumda. Silindi mi silinmedi mi tekrar arandığımda anlarız. Arkadaşlarımın ve numaramın nereden bulduklarını açıklamadılar.

Ama sayın Tacizci ve SPAMci Divan Otelleri(@divandayiz):
Kibarmış, nezaketmiş, müsait misiniz diye soruyorlarmış, vs. vs. hiçbiri sizi SPAMci ve TACİZCİ olmaktan kurtarmıyor. Koç bünyesinde olmanız da sizi kurtarmıyor.
Bu numarayı referans yoluyla almadığınızı ve arkadaÅŸlarımın isimlerinin bir karışıklık olmadığını ben biliyorum ve siz de bunu çok iyi biliyorsunuz…

Özetle baya zamandır gördüğüm en tacizkar en saygısız en spamci kurum siz oldunuz Tacizci Divan Otelleri (@divandayiz)


Comments
No Comments   |    |  Comments RSS on this post.  |  
No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
SHATO Web Hosting Services